U trendu Tikvice ne morate pržiti u dubokom ulju da bi bile ukusne Korak po korak Kako ispeći fine tikvice na tavi bez puno ulja, a da ne ispadnu gnjecave? Kviz općeg znanja - 1 Hrana za mozak Kviz općeg znanja: 15 pitanja koja će pravi kvizaši smazati za doručak Molat - 14 Nije za svakoga Hrvatski medeni otok bicikala, mačaka i divnih vizura u kojem se uživa sporo, a živi još sporije

Relikvija iz razdoblja hladnog rata, koja izgledom podsjeća na NLO, ova ruševina na vrhu planine nekoć je bila sjedište bugarske Komunističke partije. Spomenik Buzludzha 130 je kilometara udaljen od bugarske prijestolnice.

Izgrađen je da služi kao dvorana za sastanke delegacija, dodjele nagrada i druge komunističke događaje. Bio je otvoren svega osam godina, do 1989. kada se raspao SSSR. Spomenik je tada napušten, a zgrada je danas u ruševnom stanju zbog oštrih klimatskih uvjeta i neodržavanja.

Sovjetska zvijezda na vrhnju tornja navodno se vidi s rumunjske i grčke granice, a triput je veća od one u Kremlju. 

Megalomanski projekt 501: Pruga koja je izbrisala živote 300.000 ljudi Pruga smrti - 5 Pruga smrti - 4 Pruga smrti - 3 +1 Pruga smrti - 2