Galerija Volocopter - 1 0 Volocopter - 2 0 Volocopter - 3 0 Volocopter - 4 0

U trendu Indijanska banana u Donjoj Bistri na plantaži Ivana Šuloga - 5 Ljekovito blago U lišću ovoga voća nalazi se tvar koja ubija stanice raka, raste i u Hrvatskoj, a kilogram plodova košta oko 10 eura Sir se ne bi trebao čuvati u proziirnoj plastičnoj foliji - 1 Nemojte ovo raditi Najveća greška koju radimo kad kupimo sir u trgovini i donesemo ga kući Hrskava i sočna piletina Provjeren recept Probajte, bit će vam drago: Za uvijek sočnu piletinu treba vam samo jedan sastojak

Njemački avijacijski startup sa svojim Volocopterom, hibridom drona i helikoptera, krenuo je na prvi let iznad singapurske marine i proveo u zraku dvije minute.

Spustio se minutu prije nego što se očekivalo zbog neočekivane grmljavine. Leteći taksi do sada je „isprobao“ nebo iznad Njemačke, Dubaija i Finske.

Pitate li se „ima li pilota u avionu“ – bilo ga je, ali samo u ovoj, testnoj fazi. U budućnosti pilot ne bi trebao upravljati Volocopterom, plan je da letjelica bude bespilotna. Leteći taksi ide brzinom od 110 kilometara na sat, a prima dva putnika s prtljagom.

Rješenje za gužve u sezoni i deblju blagajnu? Kraljica Jadrana naplaćuje ulaznu pristojbu Venecija Venecija - 1 Venecija - 4 +4 Venecija