Opis posla:

1. Degustacija piva i drugih alkoholnih pića:
"Najbolji posao na svijetu" degustatora piva pretpostavlja provjeru kvalitete piva te opis razlike između različitih piva. Ovo je zanimanje koje je nastalo davne 1683. godine i dugo je smatrano važnom zdravstvenom i sigurnosnom provjerom alkoholnih pića. Od idealnog kandidata se očekuje da pokaže veliko znanje o lokalnom, nacionalnom i inozemnom pivu i strast prema samom pivu kao i zavidnu vještinu u ispijanju istog.

2. Degustacija kave iz šalice bariste Matije Hrkača:

Profesionalni degustator kave se može prepoznati po svom glasnom srkutanju, ima vještinu odrediti točnu mjeru arabike, robuste idrugih vrsta iz cijeloga svijeta. Cijeni ugodan miris i aromu kave. Opis posla: srkneš napitak, pa provjeriš sve parametre i daš ocjenu kavi.

3. Degustacija uradaka iz kuhinje Nenada Komesa:
Iako zvuči primamljivo, naša „moderna“ verzija degustatora će uključivati nešto više odgovornosti od one originalne, naš degustator bi trebao biti ambasador hrane i pića u regiji.

4. Vođenje zapisnika i evidencije o degustaciji

5. Komunikacija i pisanje bloga

Uvjeti:
- kandidat mora biti hedonist
- minimalno 5 godina amaterskog kuharskog iskustva
- žar i ljubav prema hrani i piću
- odlično zdravlje, ne bi valjalo da bude alergičan na neki od sastojaka koji se mogu pronaći u kuhinji

Ocjena i odabir kandidata će se vršiti temeljem najkreativnijeg motivacijskog pisma. Svi prijavljeni kandidati koji ispunjavaju uvjete ovog neobičnog oglasa, isprobat će se u takozvanom slijepom testiranju piva i na taj način će biti izabran pobjednik.

Što nudimo:
Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme
Honorar: džeparac, hrana i piće

Prijave:
CV i motivacijsko pismo slati na e mail: degustator@americanbardollar.com

Redakcija punkufera se, logično, već prijavila, i svakako se vidimo na otvaranju u petak 13. veljače!

Najlakši put do novih ideja za putovanja. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju