Nakon što se posljednji noćni vlak u Tokiju vrati „na spavanje“, kreće posebni autobus i skuplja sve one koji su zaspali na putu do doma te tako promašili svoju stanicu. Autobus za spašavanje spavača najviše posla ima pri kraju godine kad tvrtke organiziraju domjenke za svoje zaposlenike koji nacvrcani ulaze u vlak.

> 10 stvari koje su moguće samo u Zemlji Izlazećeg Sunca

Na liniji Chuo koja kreće iz centra grada i završava u predgrađu takvi putnici nisu rijetkost, a najveći im problem predstavlja to što na silasku nema restorana niti hotela koji rade non-stop. Karta za spasilački autobus stoji oko 50 kuna, a putnike vozi do dijela grada u kojem mogu prespavati ili sjediti u kafićima do jutra.

U trendu Luksemburg - 4 Veliko vojvodstvo 48 sati u najbogatijoj zemlji svijeta: Mala, ali moćna europska ljepotica koju turisti nepravedno zaobilaze Omiš je neotkriveni hrvatski biser za mnoge turiste Najbolja reklama za Hrvatsku Hrvatske ljepote o kojima turisti ne znaju puno: "Čudno je što se grad nalazi 35 minuta od Splita, a tako malo ljudi tu dolazi" Robinzonska kuća Tubile na Krku, Airbnb - 6 85 eura na noć Kućica od 20 kvadrata na Krku savršena je za one koji se žele udaljiti od gužve i pronaći malo mira i tišine