Galerija Punkufer pool party - 9 13 Punkufer pool party - 15 13 Punkufer pool party - 11 13 Punkufer pool party - 7 13

U trendu Pileći paprikaš Tjedni jelovnik Zasitna su, fina i rade se bez puno muke: Sedam predobrih jela za svaki dan ovog tjedna Kuća za odmor Out House, Sv. Ivan Zelina, Airbnb - 9 Mir i tišina Pola sata od Zagreba: Kuća s bazenom za vikend-odmor u kojoj vam nitko neće smetati Indijanska banana u Donjoj Bistri na plantaži Ivana Šuloga - 5 Ljekovito blago U lišću ovoga voća nalazi se tvar koja ubija stanice raka, raste i u Hrvatskoj, a kilogram plodova košta oko 10 eura


Brojite dane i tjedne do godišnjeg odmora i guštanja na nekoj od plaža? Punkufer će vam odmah skratiti "muke" jer se već ovog vikenda možete rashladiti i opustiti na drugom Punkufer pool partyju na bazenima Termi Sveti Martin.


 
Pozivamo sve koji se žele dobro zabaviti i kušati Punkufer koktele po promotivnim cijenama te uživati u bogatom aquaparku Termi da nam se pridruže u subotu, 1. srpnja od 10 do 20 sati u Termama Sveti Martin te na afterpartyju u pubu Potkova gdje vas isto očekuju brojna iznenađenja, nagrade i zabava do sitnih jutarnjih sati. 

Ulaznica na party je ulaznica na bazene, a rado ćemo podijeliti nekoliko upada na našim Facebook stranicama kako bi se što više Punkuferaša rashladilo i "razbilo" vruće dane do zasluženog godišnjeg odmora na mjestu po vašem guštu.