• Hrana i piće
  • Putovanja
  • Aktualno
  • Zanimljivosti
  • Škola kuhanja
  • Želim više
  • Preporuke
Upravljaj obavijestima

Prati nas

  • Impressum
  • Uvjeti korištenja
  • Zaštita privatnosti
  • Politika o kolačićima
close image
  • Dnevnik.hr
  • Vijesti
  • Sport
  • Showbizz
  • Lifestyle
  • Zdravlje
  • Biznis
  • Zabava
  • Tv
Aktualno #dogadanja

Gdje se najbolje proluftati u Zagrebu? Vidikovac vas očekuje s glazbom, filmovima i zelenilom

Započnite ovo ljeto na pravi način, dođite do Vidikovca, zabavite se uz odličnu glazbu i zabavu pod ljetnim zvjezdanim nebom uz odličnu ponudu pića te uživajte u dugom toplom ljetu...

Punkufer avatar placeholder
PR 12.07.2018 14:25 komentari
viber Created with Sketch.
Luftanje - 5
Luftanje - 5 (Foto:PR)
Dodajte punkufer.hr u omiljeni Google izvor

Galerija Luftanje - 3 1 Luftanje - 2 1 Luftanje - 1 1 Luftanje - 4 1

U trendu Kravica - 5 Čudesna Kravica Hercegovačke Plitvice: Nestvarno lijepo kupalište blizu granice s Hrvatskom Obrovac - 10 Mjesto iz mašte "Uspavani" hrvatski grad na najljepšoj rijeci... koji miriše na more Krknjaši - Plava laguna - 1 Na Drveniku Velikom Hrvatska Plava laguna: Uvala čudesnih boja čije ime stranci ne mogu izgovoriti


Iako svaki dio godine ima svoje čari, moramo priznati da je ljeto najčarobnije, a posebna čarolija događa se upravo u najzelenijem srcu Zagreba – Maksimiru. Stoga je pravo vrijeme da krenete u neprocjenjivu ljetnu avanturu uz Luftanje uz Mastercard, filmski i glazbeni program koji će se odvijati tijekom tri ljetna mjeseca na najljepšem proplanku Parka Maksimir – Vidikovcu!


Luftanje uz Mastercard projekt je agencije Pepermint kojim se revitalizira Vidikovac kao mjesto društvenog okupljanja Zagrepčana i gostiju. Glazbenim i filmskim programima Luftanja, Vidikovac i Maksimir ponovno postaju mjesto kulturnih događanja te Vidikovac ponovno dobiva ulogu koju je imao u prošlosti grada.

Luftanje - 1 Luftanje - 1 (Foto: PR)


Vidikovac je u zadnjih nekoliko mjeseci postao prvi izbor Zagrepčana, ali i stranih posjetitelja za uživanje u glazbi, zelenilu i dobrom društvu, a nakon odlično prihvaćenog festivala Tko pjeva, zlo ne misli, odlučili smo dodatno uljepšati tople zagrebačke večeri. Rezultat svega je Luftanje, program pod kojim se krije niz evenata koji se oslanjaju na filmsku i glazbenu umjetnost.
Program se sastoji od nekoliko dijelova, i sigurni smo da će se za svakog pronaći ponešto, a korisnici kartica Mastercard imaju priliku uživati u ljetnim užicima s posebnim popustima i pogodnostima baš na Vidikovcu!


Subota je rezervirana za glazbene poslastice i kultne filmove, gdje će nakon nastupa raznih izvođača biti projekcije filmskih klasika i glazbenih dokumentaraca poput Briljantina, Ratnika podzemlja, Groznice subotnje večeri, Elvisova kultnog Comeback speciala iz 1968., Blues Brothersa i mnogih drugih. Nedjelja je dan za odmaranje, stoga smo odlučili dodati još filmskih klasika poput Paklenog šunda, Casina, Velikog Lebowskog, Istrebljivača i Lica s ožiljkom.

Luftanje - 4 Luftanje - 4 (Foto: PR)


Luftanje službeno kreće nastupom uvijek rado viđenih Swingersa uz prikazivanje kultnog Briljantina, i to ove subote u 19 sati, a sigurni smo da ćemo među publikom moći izabrati najbolju kokoticu i konjski rep. Riječ je o izvrsnom mjuziklu o zaljubljenim tinejdžerima pedesetih godina 20. stoljeća, snimljenom 1978. s Johnom Travoltom i Oliviom Newton John u glavnim ulogama. Radnja se vrti oko mlade Australke Sandy Olsson koja za vrijeme ljetnih praznika upoznaje Dannya Zukoa, vođu skupine T-Bird. Sandy se u njega zaljubi ali kako su školski praznici završili mora se oprostiti od Dannya. No sreća joj se nasmiješi kad njezini roditelji odluče da će se preseliti u Ameriku i kad saznaje da ide u istu školu koju pohađa Danny… Film prate kultni glazbeni hitovi poput “Summer Nights, «Greased Lightning”i “You’re the one that I want” koji će izvoditi naši fenomenalni Swingersi!

Luftanje - 2 Luftanje - 2 (Foto: PR)


Da, znamo, vjerojatno znate ove hitove i gledali ste film i to ne jednom ali priznajte, nema se baš prilike uživati u njemu u predivnom okruženju maksimirskog Vidikovca.


Samo tjedan kasnije na Vidikovcu nas očekuje DJ Tomo Ricov i legendarni Ratnici podzemlja. Očekuje nas dugo toplo ljeto i glazbene poslastice poput Johnny Cash Tribute Banda uz prikazivanje filma Hod po rubu, Real Deal Brazila i Božjeg grada, Ive Giove Radan i What Happened, Miss Simone? te Nine Saffron & Back is Black Banda i dokumentarca o Amy Winehouse. Šećer na kraju dolazi u kasnoljetnom izdanju Studija 54, legendarnog zagrebačkog programa i naravno, Groznicu subotnje večeri.


Zato započnite ovo ljeto na pravi način, dođite do Vidikovca, zabavite se uz odličnu glazbu i zabavu pod ljetnim zvjezdanim nebom uz odličnu ponudu pića te uživajte u dugom toplom ljetu.
 

  • #dogadanja
  • #luftanje
  • #maksimir
viber Created with Sketch.
inspirativno najčitanije najkomentiranije
Najveće turističke zamke u Europi: Popularne atrakcije koje možda možete i preskočiti
Ili?
Najveće turističke zamke u Europi: Popularne atrakcije koje možda možete i preskočiti
"Uspavani" grad na najljepšoj rijeci... koji miriše na more
Mjesto iz mašte
"Uspavani" hrvatski grad na najljepšoj rijeci... koji miriše na more
Stara duša Mljeta: Kamene kuće, drevni volti i tragovi zaboravljenog života
Babino polje
Stara duša Mljeta: Kamene kuće, drevni volti i tragovi zaboravljenog života
Rum kuglice kako napraviti bez pečenja
Bez pečenja
Zdrav(ij)a verzija nostalgičnih rum kuglica koje su bile hit u 80-ima
"Ključ Dalmacije": Kameni čuvar između Zagore i mora
Tvrđava Klis
"Ključ Dalmacije": Kameni čuvar između Zagore i mora
Brusketa za koju kruh nije nužan: Sočna piletina, rastopljeni sir i rajčice za čas će se stopiti u fini ljetni ručak
Nadahnuto Italijom
Brusketa za koju kruh nije nužan: Sočna piletina, rastopljeni sir i marinirane rajčice za čas će se stopiti u fini ljetni ručak
Hercegovačke Plitvice: Nestvarno lijepo kupalište za pravo ljetno osvježenje
Čudesna Kravica
Hercegovačke Plitvice: Nestvarno lijepo kupalište blizu granice s Hrvatskom
Plaža Dameisha u blizini kineskog grada Šenžena
Za ovo treba imati živaca
Vikendima na ovoj plaži ima više ljudi nego pijeska - gužve su nepodnošljive
Nakon 20 godina priprema: Na jugu Hrvatske niče jedna od najambicioznijih turističkih destinacija Jadrana
Više od 2 milijarde eura
Nakon 20 godina priprema: Na jugu Hrvatske niče jedna od najambicioznijih turističkih destinacija Jadrana
Novi kviz općeg znanja: Za one kojima ljeto ne pretvara mozak u žvaku
15 pitanja
Novi kviz općeg znanja: Za one kojima ljeto ne pretvara mozak u žvaku
"Uspavani" grad na najljepšoj rijeci... koji miriše na more
Mjesto iz mašte
"Uspavani" hrvatski grad na najljepšoj rijeci... koji miriše na more
Mistični Mljet: Pogledajte što je zapelo za objektiv vrsnom fotografu Borisu Trogrančiću
Odisejev otok
Mistični Mljet: Pogledajte što je zapelo za objektiv fotografu Borisu Trogrančiću
Hrvatski otok na kojem živi samo jedan stanovnik: Ljepotan koji je diljem svijeta poznat po svojem "bijelom zlatu"
4
Uživanje na "privatnom" otoku
Hrvatski otok na kojem živi samo jedan stanovnik: Ljepotan koji je diljem svijeta poznat po svojem "bijelom zlatu"
Hercegovačke Plitvice: Nestvarno lijepo kupalište za pravo ljetno osvježenje
4
Čudesna Kravica
Hercegovačke Plitvice: Nestvarno lijepo kupalište blizu granice s Hrvatskom
Restoran Karlo na Plešivici: mjesto koje ne spašava ni prekrasan pogled
3
Razočaranje nadomak Zagreba
Restoran Karlo na Plešivici: Mjesto koje ne spašava ni prekrasan pogled

Nastavi čitati

Ne propustite ni ovo
vijesti
Auto zaustavio nasred ceste pa zamalo nastradao
Brojni komentari
VIDEO Sukob na cesti! Izišao iz auta i krenuo na drugog vozača, a onda nastradao: "Uvijek postoji netko luđi"
U padu zrakoplova na Velebitu poginuo stariji par
dvije osobe
Procurilo tko je poginuo u padu zrakoplova na Velebitu
U koritu Save pronađeno tijelo 36-godišnjaka
ide na obdukciju
Užas kod Zagreba: Policija utvrdila čije je tijelo pronađeno u Savi
show
Jennifer Lopez pokazala nabildana ramena
disciplina se isplatila
J. Lo u 58. pokazala rezultate napornih treninga, ovakvu formu nije lako postići ni upola mlađima
Vjenčali su se Šime Vrsaljko i Kaja Vidmar
ljubav okrunili brakom
Oženio se Šime Vrsaljko! Pogledajte prve prizore s vjenčanja, lijepa Kaja zablistala je u bijelom
Kako izgleda Aida Hadžihafizbegović, supruga Emira Hadžihafizbegovića?
Ne viđamo je često
Znate li tko je supruga Emira Hadžihafizbegovića? Zbog obitelji je svojedobno napravila veliki životni korak
zdravlje
6 najgorih namirnica za visoki kolesterol, prema kardiolozima i nutricionistima
+ zdravije alternative
6 najgorih namirnica za visoki kolesterol, prema kardiolozima i nutricionistima
Popularni lijekovi za mršavljenje povezani s neočekivanom promjenom kod žena
Oprez!
Popularni lijekovi za mršavljenje povezani s neočekivanom promjenom kod žena
Imate masnu jetru? Ova popularna namirnica mogla bi pomoći
Novo istraživanje
Imate masnu jetru? Ova popularna namirnica mogla bi pomoći
zabava
"Zabranjena su zbog mene": Napokon znamo zašto su Kinder jaja zabranjena u Americi
Jeste li znali?
"Zabranjena su zbog mene": Napokon znamo zašto su Kinder jaja zabranjena u Americi
Kamera uhvatila dostavljačicu u nezamislivu činu, suosjećate li imalo s njom?
Jao…
Kamera uhvatila dostavljačicu u nezamislivu činu, suosjećate li imalo s njom?
Tko je njima dao vozačku? Izazvali nesreće od kojih se ledi krv u žilama
Kakav kaos…
Tko je njima dao vozačku? Izazvali nesreće od kojih se ledi krv u žilama
tech
Microsoftova obavijest izazvala kaos: Evo što ne smijete napraviti na Windowsima
Nitko više ništa ne zna
Microsoftova obavijest izazvala kaos: Evo što ne smijete napraviti na Windowsima
sport
Ubijen bivši svjetski prvak: Sačekuša ispred kuće, pokušao je pobjeći, ali nije uspio
Imao je 38 godina
Ubijen bivši svjetski prvak: Sačekuša ispred kuće, pokušao je pobjeći, ali nije uspio
Felipe Obradovich podnio zahtjev za hrvatskim državljanstvom, uskoro ide u Nürnberg
Uskoro ide u Njemačku
Vatreni uskoro dobivaju jednu opciju više: Argentinski Hrvat podnio zahtjev za državljanstvo
Srpska legenda oduševljena Splitom: "Rekao sam Slavenu Biliću da ima neviđen dar..."
Za Dnevnik Nove TV
VIDEO Srpska legenda oduševljena Splitom: "Rekao sam Slavenu Biliću da ima neviđen dar..."
tv
Daleki grad: Nakon što je načula njihov razgovor odlučila je sama otkriti istinu
DALEKI GRAD
Nakon što je načula njihov razgovor odlučila je sama otkriti istinu
Nasljednik: Hoće li oprostiti neke gubitke za koje oprosta nema doznajte u novim epizodama serije "Nasljednik"
NASLJEDNIK
Hoće li oprostiti neke gubitke za koje oprosta nema doznajte u novim epizodama serije "Nasljednik"
Daleki grad: Otmica će otkriti stare dugove, a njihova naplata donijeti nove žrtve. Saznajte što sve slijedi u novim epizodama serije „Daleki grad“!
DALEKI GRAD
Otmica će otkriti stare dugove, a njihova naplata donijeti nove žrtve. Saznajte što sve slijedi u novim epizodama serije „Daleki grad“!
putovanja
"Uspavani" grad na najljepšoj rijeci... koji miriše na more
Mjesto iz mašte
"Uspavani" hrvatski grad na najljepšoj rijeci... koji miriše na more
"Ključ Dalmacije": Kameni čuvar između Zagore i mora
Tvrđava Klis
"Ključ Dalmacije": Kameni čuvar između Zagore i mora
Stara duša Mljeta: Kamene kuće, drevni volti i tragovi zaboravljenog života
Babino polje
Stara duša Mljeta: Kamene kuće, drevni volti i tragovi zaboravljenog života
novac
Zašto su ovi bogataši za svoj dom izabrali baš Švicarsku
Mogu živjeti bilo gdje
Zašto su ovi bogataši za svoj dom izabrali baš Švicarsku
Talijanska familija izgradila je carstvo vrijedno 10 milijardi dolara – sada kreće u osvajanje Amerike
Farmaceutski biznis
Talijanska familija izgradila je carstvo vrijedno 10 milijardi dolara – sada kreće u osvajanje Amerike
Doživotni zatvor nekad najbogatijem Azijcu
To je pravosuđe
Doživotni zatvor nekad najbogatijem Azijcu
lifestyle
Svadbeno izdanje Kaje Vidmar
Elegantna i profinjena
Kaja Vidmar kao mladenka izgleda poput prizora iz najljepšeg bridal kataloga
Adriana Ćaleta-Car u ružičastoj kratkoj haljini
Romantično i efektno
Barbie bi joj pozavidjela: Adriana Ćaleta-Car u ružičastoj haljini koja izgleda poput cvijeta
Recept za kolač s pudingom i šljivama
Savršenstvo!
Za vikend spremamo kolač sa šljivama i pudingom – sočan, kremast i baš poseban
sve
Jennifer Lopez pokazala nabildana ramena
disciplina se isplatila
J. Lo u 58. pokazala rezultate napornih treninga, ovakvu formu nije lako postići ni upola mlađima
Vjenčali su se Šime Vrsaljko i Kaja Vidmar
ljubav okrunili brakom
Oženio se Šime Vrsaljko! Pogledajte prve prizore s vjenčanja, lijepa Kaja zablistala je u bijelom
Ubijen bivši svjetski prvak: Sačekuša ispred kuće, pokušao je pobjeći, ali nije uspio
Imao je 38 godina
Ubijen bivši svjetski prvak: Sačekuša ispred kuće, pokušao je pobjeći, ali nije uspio
Svake subote od 10 do 20 sati, na livadi kod drugog jezera u parku Maksimir, a ulaz je besplatan
Svake subote u Maksimiru

Ne propustite prvi dan Zagreb PIKNIKA!

Maksimir postaje pravo mjesto za izležavanje na travi, sportske igre na otvorenom, mozganje uz društvene igre i odmaranje uz knjige iz otvorene biblioteke prepune zanimljivih naslova.

NASTAVI ČITATI

Vezani sadržaj

  • Slika nije dostupna Aktualno

    Izložba na cesti: Oslikavanje panoa u Maksimirskoj ulici

  • Zagrebački piknik Aktualno
    Svake subote do jeseni

    Popularni Zagrebački piknik vraća se u Maksimir: Ovog vikenda druženje na travi

  • Svake subote od 10 do 20 sati, na livadi kod drugog jezera u parku Maksimir, a ulaz je besplatan Aktualno
    Svake subote u Maksimiru

    Ne propustite prvi dan Zagreb PIKNIKA!

 
Upravljaj obavijestima
© Punkufer
  • Impressum
  • Marketing
  • Uvjeti korištenja
  • Zaštita privatnosti
  • Politika o kolačićima

404image

close